Hodnocení přípravy mužů TJ Pražmo-Raškovice

K prvnímu tréninku jsme se sešli ve čtvrtek 23.7.2020 a nutno dodat, že všichni byli po nucené pauze COVIDEM 19 velmi natěšení na start nového ročníku. Ke tréninkům nám slouží dobře připravené zadní hřiště v Raškovickém areálu. Nové hřiště jde sice pomalu do finále, ale i tak budeme muset ještě pár zápasů odehrát v Nošovickém azylu.

Co se týká nového ročníku 2020/2021, tak snad bude vše v pořádku a neomezí nás EPIDEMIE jako na jaře tohoto roku. Kádr na novou sezónu se nám dost obměnil a pokud se nám budou vyhýbat zranění, určitě dojde ke zlepšení výsledků oproti minulému ročníků.

K přípravným zápasům jsme zatím vyjeli k oboum okolním celkům hrající vyšší soutěž a nutno dodat, že nás tyto celky dobře prověřili hlavně v obranné fázi. Právě v obranné fázi stále hledáme optimální složení kvůli pracovnímu vytížení a dovoleným, to je však momentálně složité. V útočné fázi to vypadá velice slibně a soupeřům z vyšší soutěže jsme nastříleli 5 respektive 3 góly. K prvnímu mistrovskému utkání nového ročníku zajíždíme do Nýdku a budeme jim tak chtít oplatit domácí podzimní prohru v Nošovickém azylu 1:4. Utkání se hraje 16.8.2020 v Milíkově, neboť domácí Nýdek rovněž opravuje hřiště. V sezóně budeme samozřejmě spolehát na naše věrné fanoušky a společně tak chceme TJ Pražmo-Raškovice posunout na nejvyšší příčky. Trenér Zdeněk Skotnica.

PŘÍCHODY:

Ruml Tomáš (záložník) ... St.Město›Raškovice
Koloničný Roman (obránce) ...Vojkovice›Raškovice
Parma Dalibor (brankář) ...Lískovec›Raškovice
Tobiáš Pavel (útočník) ...Třinec›Raškovice
Křiva Šimon (obránce) … Čeladná›Raškovice

ODCHODY:

Slavík Pavel (obránce) ...Raškovice›Dobratice
Mach Jindřich (záložník) ...Raškovice› ???
Uher Vojtěch (brankář) … Raškovice›Vratimov

Přípravné zápasy:

SO 25.7.2020   Dobratice (1.A.) - Raškovice  7:5 (4:2) ...( Tobiáš 3x , Kožar 1x , Vojkovský 1x)
SO 1.8. 2020    Lučina (1.A.)      - Raškovice  4:3 (2:0) ...( Vojkovský 1x , Ruml 1x , Křiva 1x)
SO 8.8. 2020    H.Žukov (O.P)    - Raškovice    :   (  :  )….po uzávěrce

© Copyright 2017 WWW design